Thumbnail image
Xhemper Quiksilver EQYSW03218-KRPH, i hirtë, M
85.34 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhemper për meshkuj përpunuar nga kombinimi i materialeve cilësore. Ka dizajn të thjesht dhe modest me elemente të thurura, me ngjyrë të hirtë të errët dhe me prerje rrethore. Ndjehuni lirshëm, këndshëm dhe në rehati maksimale me xhemperin nga Quiksilver.

Cilësitë

Prodhuesi Quiksilver
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Meshkuj
Materiali Fije mëndafshi
Madhësia M
GTIN 3613373811066
Kodi i produktit mQU1676-M

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen