Thumbnail image
Xhel për flokë Paul Mitchell 200 ml
29.15 € 31.72 € (-8%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhel i dizajnuar për zbutjen dhe shkëlqimin e flokëve. Nuk ngarkon flokët, rrit elasticitetin dhe parandalon dëmtimin mekanik. Përveç kësaj, prdukti edhe hidraton dhe rigjeneron flokët, si dhe qetëson lëkurën e kokës. Është formuluar me ekstakt nga algat e detit, pantenol, ekstrakt aloe vera, jojoba, henna, rozmarinë, ekstakt nga xhenxhefili i bardhë dhe kamomil. Aplikoni një sasi të gelit në duar dhe zbatoni në flokët e lagur.

Cilësitë

Prodhuesi Paul Mitchell
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Kaçurrel
GTIN 9531112909
Kodi i produktit kPM109

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen