Thumbnail image
Xhel dushi Old Spice 2in1 Citron 250 ml
4.25 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Xhel dushi dhe shampo në një nga marka Old Spice i cili përkryer pastron papastërtinë nga flokët dhe lëkura. Ai rifreskon trupin dhe mendjen, duke i dhënë ndjenjë afatgjate të freskisë dhe pastërtisë. Vjen me aromë mashkullore të drurit sandal dhe limonit, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Apliko në flokët dhe trupin e lagur, shkumo mirë dhe në fund shpërlaje me ujë.

Cilësitë

Prodhuesi Old Spice
Origjina Gjermani
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Moshuar
Lloji i produktit Shampo
GTIN 4084500979529
Kodi i produktit kOL062

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen