Thumbnail image
Xhel dushi Dove 750 ml
6.70 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Gel dushi me aromën e dardhës dhe aloe vera, i cili e lë lëkurën të hidratuar dhe të freskët. AI butësisht pastron lëkurën, dhe inkurajon shqisat. Apliko në lëkurën e lagur dhe shpërlaje me ujë.

Cilësitë

Prodhuesi Dove
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Vëllimi [ml] 750
GTIN 8710908686788
Kodi i produktit kDV280

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen