Thumbnail image
Ujë për higjienë orale Signal White Now 500 ml
5.86 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ujë pastrues për mirëmbajtjen e gojës dhe dhëmbëve nga Signal. Ajo ofron mbrojtje efektive kundër prishjes kur e përdorni përditë pas larjes me furçë. Gjithashtu ka efekt të menjëhershëm zbardhues dhe në freskinë e gojës. Uji pastrues është i përshtatshëm edhe për personat që përdorin pajisje ortodontike. Përdoreni 1-2 herë në ditë për shpërlajen e gojës.

Cilësitë

Prodhuesi Signal
Origjina Holandë
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Ujë
GTIN 8718114060194
Kodi i produktit kSG044

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen