Thumbnail image
Tonik pastrimi për sytë Clarins 125 ml
23.99 € 30.60 € (-22%)
Përshkrimi

Ky tonik i butë është dizajnuar enkas për nevojat e lëkurës delikate rreth syve. Pastron me butësi dhe shpejt papastërtinë dhe make-up pa irrituar lëkurën. Ka përbëje me ekstrakt kamomili, ujë nga trëndafili dhe D-panthenol, formulë kjo e cila qetëson, rifreskon dhe hidraton lëkurën, si dhe forcon qërpikët. Zhytni një copë pambuku dhe vendosni në sytë tuaj për 10 sekonda. Pastaj filloni butësisht të pastroni duke lëvizur anash.

Cilësitë

Prodhuesi Clarins
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Ndjeshme
Lloji i produktit Solucion për largimin e grimit
GTIN 3380810243314
Kodi i produktit kCL1180040898

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen