Thumbnail image
Spraj për trup La Prairie, 100ml
159.04 € 169.80 € (-6%)
Përshkrimi

Spraj i ri i trajtimit ka jo vetëm një efekt të rëndësishëm në shpirt, por edhe forcon dhe rivitalizon lëkurën tuaj. Ajo kombinon efektet unike të La Prairie kundër plakjes me substanca aromatike të këndshme dhe mjaft intensive. Efekti i veprimit është të maksimizojë ndjenjën e mirëqenies mendore dhe fizike. Me përbajte acidet e detit, komplekse hidratues dhe ekstrakte bimore, ndihmon në ruajtjen e strukturës së lëkurës, nxisin hidratimin afatgjatë, mbulojnë lëkurën me një mbulesë të lehtë me përbërës të pasur hidratues, redukton acarimin, thatësin dhe mbinjeshmërinë e lëkurës tuaj. I dizajnuar për çdo lloj lëkure dhe i përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Aplikoni gjatë ditës dhe natës duke e përhapur në gjithë trupin tuaj dhe vëreni rezultatet positive në lëkurën tuaj që në ditën e parë.

Cilësitë

Lloji i produktit spreje
Gjinia Unisex
Prodhuesi La Prairie
EAN LA PRAIRIE
GTIN 7611773278690
Kodi i produktit kLP2526

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen