Thumbnail image
Sprej për flokë me volum Goldwell Dualsenses 150 ml
15.99 € 17.70 € (-10%)
Përshkrimi

Sprej i dizajnuar për të gjitha llojet e flokëve nga Goldwell. Ofron volum të pabesueshëm në flokët tuaj, si dhe ushqen dhe mbron flokët. Ka përbërje me proteina të orizit që rigjenerojnë dhe i japin volum flokëve, dhe kompleksin microPROtec që mbron ngjyrën e flokëve nga zbehja. Për më tepër produkti edhe lehtëson krehjen, nuk ngarko dhe i jep shkëlqim marramendës flokëve tuaja. Tundni mirë para përdorimit, Aplikoni në flokët e larë dhe tharë me peshqir.

Cilësitë

Prodhuesi Goldwell
Origjina Gjermani
Vendi i prodhimit Germany
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Moshuar
GTIN 4021609061519
Kodi i produktit kGL091

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen