Thumbnail image
Sprej për flokë American Crew Classic 250 ml
11.99 € 13.38 € (-10%)
Përshkrimi

Sprej rivitalizues, i cili ndërpret keputjen e flokëve si dhe luan rolin e balsamit për flokë. Është veçanërisht i përshtatshëm për mbajtjen e formës së dëshiruar të flokëve. Poashtu me përdorimin e tij flokët kanë lagështinë e nevojshme si dhe mbrojtje nga efektet e dëmshme të rrezeve të diellit.

Cilësitë

Prodhuesi American Crew
Gjinia Meshkuj
Lloji i flokëve Normal
Lloji i produktit Forcues
GTIN 669316080733
Kodi i produktit kAC039

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen