Thumbnail image
Sprej për fiksim të grimit Max Factor 100 ml
9.81 € 17.52 € (-44%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sprej nga Max Factor i dizajnuar për fiksimin e makeup-it deri në 8 orë. Përmban teknologjinë anti-skuqje dhe ekstrakte të kastravecit të cilat përkryer qetësojnë dhe freskojnë lëkurën. Tundeni mirë para përdorimit. Apliko mbi grimin e përfunduar dhe lëre të thahet.

Cilësitë

Prodhuesi Max Factor
Origjina Itali
Vendi i prodhimit Spain
Gjinia Femra
GTIN 8005610712246
Kodi i produktit kMF098

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen