Thumbnail image
Shkumë për pastrimin e lëkurës Avène 150 ml
19.79 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shkuma për pastrimin e fytyrës është e përshtatshme për lëkurë normale dhe të kombinuar. Heq të gjitha papastërtitë dhe grimin nga lëkura. Ky produkt përmban unë termal Avene i cili njihet për vetitë e tij qetësuese dhe acid glutamik i cili rregullon prodhimin e sebumit. Rikthen balansin e lëkurës, e bën të butë dhe të ndritshme. Nuk përmban sapun. Aplikojeni në lëkurë të lagur ose të thatë, shkumojeni në lëvizje rrethore dhe në fund shpëlajeni tërësisht.

Cilësitë

Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Përzier
GTIN 3282779350655
Kodi i produktit kAN042

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen