Thumbnail image
Shkumë për pastrimin e fytyrës Clinique 125 ml
28.25 €
Koha e dërgimit: 06 Tetor 2023 - 07 Tetor 2023
Përshkrimi

Clinique sjell shkumë për pastrimin e fytyrës me një formulë unike. Ajo butësisht pastron dhe freskon lëkurën. Largon pluhurin dhe vajin e lëkurës duke e lënë lëkurën të pastër dhe të butë. Ka cilësi ultrafine dhe kadifeje. E përshtatshëm për lëkurë shumë të thatë, të ndjeshme dhe të përzier. Testuar dermatologjikisht.

Cilësitë

Prodhuesi Clinique
Origjina SHBA
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 020714783297
Kodi i produktit kCQ499

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen