Thumbnail image
Shkëlqyes për buzë Clarins Nr. 03 Red Water 7 ml
21.49 € 29.75 € (-28%)
Përshkrimi

Ky shkëlqyes ka një përbërje të qëndrueshme që thekson ngjyrën e buzëve dhe hidraton ato. Përbërja e pasur intensive me 77% përmbajtje uji, kujdeset për lëkurën e buzëve dhe u jep atyre butësi dhe elasticitet. Përmban ekstraktin organik aloe vera që mbron buzët nga tharja dhe ujë organik nga mjedra që zbut buzët.

Cilësitë

Prodhuesi Clarins
Origjina Francë
Vendi i prodhimit France
GTIN 3380810105148
Kodi i produktit kCL1180018076

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen