Thumbnail image
Shampo për flokë Wella Professional Invigo Senso Calm 250 ml, unisex
7.99 € 11.86 € (-33%)
Përshkrimi

Shampo Invigo Senso Calm është dizajnuar për flokët e dëmtuar dhe kokën e ndjeshme. Përveç që butësisht pastron flokët dhe koën, poashtu redukton kruajtjen dhe rigjeneron flokët dhe lëkurën sensitive. Për më tepër produkti i formuluar me Allantoin edhe vitalizon dhe i jep shkëlqim natyral flokëve. Apliko në flokët e lagur, masazho dhe në fund shpërlaje.

Cilësitë

Prodhuesi Wella Professional
Origjina Itali
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Shampo
Lloji i flokëve Dëmtuar
Vëllimi [ml] 250
GTIN 8005610642550
Kodi i produktit kWE1094

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen