Thumbnail image
Shampo për flokë Wella Professional 50 ml
4.99 € 6.37 € (-22%)
Përshkrimi

Shampo për flokë më voluminoze të shkëlqyera. Pastron flokët me butësi pa i ngarkuar ato. Përmban polimere dhe ekstrakt pambuku. Formula super e lehtë ofron volumin optimal dhe të qëndrueshëm.

Cilësitë

Prodhuesi Wella Professional
Origjina Itali
Vendi i prodhimit Germany
Gjinia Femra
Lloji i produktit Shampo
Lloji i flokëve Të dobësuar
Vëllimi [ml] 50
GTIN 8005610672182
Kodi i produktit kWE1108

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen