Thumbnail image
Shampo për flokë Goldwell DualSenses Men 300 ml
13.49 € 17.91 € (-25%)
Përshkrimi

Shampo pastron me butësi flokët, si dhe zbut dhe qetëson lëkurën e kokës. Me përdorim të rregullt flokët tuaja forcohen, marrin volum dhe duken shumë të shëndetshme dhe vitale. I dizajnuar enkas për flokët e rralluar dhe të hollë.

Cilësitë

Prodhuesi Goldwell
Origjina Gjermani
Gjinia Meshkuj
Lloji i flokëve Të dobësuar
Lloji i produktit Shampo
GTIN 4021609025795
Kodi i produktit kGL102

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen