Thumbnail image
Shampo për flokë Goldwell Dualsenses Just Smooth 250 ml
14.15 € 14.81 € (-4%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shampo do të zbusë flokët tuaj të tendosur! Ofron kujdes unik për lëkurën e kokës, flokët dhe rrënjët e flokëve. Eliminon elektricitetin statik dhe kështu parandalon elektricitetin e flokëve të padëshiruar. Falë efektit anti-frizz, ai gjithashtu parandalon tharjen e flokëve.

Cilësitë

Gjinia woman
Vëllimi [ml] 250
GTIN 4021609029175
Kodi i produktit kGL106

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen