Thumbnail image
Shampo për flokë Goldwell Dualsenses Color 1000 ml, woman
27.29 € 29.82 € (-8%)
Përshkrimi

Me shampon nga Goldwell, Dualsenses Color flokët tuaj do të jenë të mbrojtura, të ushqyera dhe të bukura. Përveç që butësisht pastron flokë tuaj, edhe kujdeset për to, rrit qëndrueshmërinë e ngjyrës dhe i jep shkëlqim. Përveç kësaj, produkti nuk ngarkon aspak flokët. Apliko në flokët e lagur, masazho dhe shpërlaje.

Cilësitë

Prodhuesi Goldwell
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i produktit Shampo
Lloji i flokëve Moshuar
Vëllimi [ml] 1000
GTIN 4021609029038
Kodi i produktit kGL078

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen