Thumbnail image
Shampo kundër rënies së flokëve Sesderma 200 ml
19.49 € 23.85 € (-18%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Shampo për parandalimin e humbjes së flokëve me përbërës që stimulojnë rritjen e flokëve dhe minimizojnë humbjen e tyre. Përmban faktorët e rritjes, kafeinë dhe pentanol. Ky produkt lufton humbjen e flokëve, rikthen fuqinë e flokëve dhe forcon strukturën e tyre.

Cilësitë

Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të dobësuar
Lloji i produktit Shampo
GTIN 8470002282131
Kodi i produktit kSR049

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen