Thumbnail image
Sfungjer dhe sapun Foamie
7.54 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Sfungjer me sapun të integruar nga Foamie. Ofron 4 hapa në një: piling, masazhë, purifikim dhe ushqim për lëkurën. Rrit qarkullimin e gjakut, si dhe rigjeneron qelizat e lëkurës tuaj. Produkti nuk përmban parabene, silikone, ngjyra, sulfate, vajra minerale as lilialdehide. Sapuni i integruar vjen me një aromë joshëse të magnolias së përzier me mjedër freskuese. Është tërësisht vegan dhe i testuar dermatologjikisht. Zhytni sfungjerin në ujë dhe shtrydhni deri sa të formojë shkumë të pasur.

Cilësitë

Origjina Gjermani
Gjinia Femra
GTIN 4260285378430
Kodi i produktit kFOA002

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen