Thumbnail image
Set për dhëmbë Curaprox Be You
21.54 € 22.81 € (-6%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ky set për dhëmbë përmban një furçë dhe 6 pastë dhëmbësh me shije të ndryshme. Pasta e dhëmbëve ka efekte zbardhuese, mbrojtëse dhe freskuese. Furça vjen me fihe ekstra të butë të bëë nga fibrat Curren 5460.

Cilësitë

Prodhuesi Curaprox
Origjina Zvicër
Vendi i prodhimit Switzerland
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Pajisje ndihmëse
GTIN 7612412425673
Kodi i produktit kCX072

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen