Thumbnail image
Set pastë për dhëmbë + ujë për higjienë orale Lacalut
5.68 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Set i dedikuar për dy gjinitë nga Lacalut. Përmban një pastë për dhëmbë White&Repair 75 ml dhe një ujë pastrues për gojë 100 ml. Pasta e dhëmbëve Lacalut White & Repair mbron dhe rimineralizon smaltin e dhëmbëve. Rigjeneron sipërfaqen e dëmtuar të smaltit me përbërës natyral të hydroxyapatite, një mineral efektiv për zbardhjen e dhëmbëve. Përmban edhe laktat alumini dhe fluorid natriumi që veprojnë kundër acideve dhe baktereve. Përdoreni së paku dy herë në ditë. Në anën tjetër uji pastrues për gojë forcon dhe rimineralizon smaltin e dhëmbëve. Gjithashtu shmang erën e keqe të gojës, rifreskon dhe vepron si antiseptik dhe dezinfektues në gojë. Produkti me përbërje pa alkool heq njollat nga smalti për dhëmbë natyrisht të bardhë dhe të fortë. Shpërlani gojën me ujin pastrues dhe pështyni. Mos shpërlaj me ujë!

Cilësitë

Prodhuesi Lacalut
Origjina Sllovaki
Gjinia Unisex
Lloji i produktit Set dhuratë
GTIN 8588005065887
Kodi i produktit kLAC005

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen