Thumbnail image
Serum rigjenerues për flokë Wella Professional Enrich 8 x 10 ml
35.27 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Serum në ampula i dizajnuar enkas për flokët e thatë dhe të dëmtuar, i cili rikthen forcën dhe vitalitetin. Mbron flokët nga tharja, zbut sipërfaqen dhe rigjeneron flokët. Përveç kësaj, serumi edhe shton elasticitet, hidraton dhe shkëlqen flokët. Produkti është formuluar me teknologjinë Triple Blend, ekstrakt mëndafshi dhe pantenol. Apliko në flokët e larë dhe tharë me peshqir, mos e shpërlaj.

Cilësitë

Prodhuesi Wella Professional
Origjina Itali
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të thatë
GTIN 8005610645230
Kodi i produktit kWE1104

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen