Thumbnail image
Serum për flokë Goldwell Dualsenses Rich Repair 150 ml
14.99 € 18.18 € (-18%)
Përshkrimi

Serum në formë spërkatësi për flokët e thatë dhe të dëmtuar i cili menjëherë rigjeneron, kthen elasticitetin natyral të flokëve dhe lehtëson krehjen. Produkti është formuluar me kompleksin microPROtec dhe IntraLipid, përbërje kjo e cila ushqen, hidraton dhe shton shkëlqim në flokët. Për më tepër, serumi edhe mbron flokët nga nxehtësia dhe mbron ngjyrën nga zbehja. Apliko në flokët e tharë me peshqir, mos e shpërlaj.

Cilësitë

Prodhuesi Goldwell
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të thatë
GTIN 4021609061403
Kodi i produktit kGL086

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen