Thumbnail image
Serum kundër rënies së flokëve Wella Professional Invigo Balance 8 x 6 ml
26.42 € 32.62 € (-19%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Jeni lodhur me flokët e rralluar dhe rënien e tyre? Atëherë ky është produkti i duhur për juve. Serumi Invigo Balance në ampula, jo vetëm që forcon flokët e holluar por edhe trashë ato. Përveç kësaj, produkti i formuluar me kafeinë edhe rrit volumin, si dhe qetëson kokën e ndjeshme. Rezultati do të jetë flokë të ushqyer, më të trashë dhe më vital. Aplikoni një ampulë barabartë në flokët tuaj dhe mos e shpërlaj. Për rezultate për të mira përdoreni çdo ditë.

Cilësitë

Prodhuesi Wella Professional
Origjina Itali
Vendi i prodhimit Italy
Gjinia Unisex
Lloji i flokëve Të dobësuar
GTIN 8005610645261
Kodi i produktit kWE1096

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen