Thumbnail image
Piling për trup Nivea 200 ml
4.31 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Piling dushi me teksturë kremi i cili pastron dhe hidraton lëkurën gjatë dushit. Ka përbërje të formuluar me mikrogrimca dhe vitaminë E, me pH të balancuar. Produkti është testuar dermatologjikisht. Apliko në lëkurën e lagur, masazho butësisht dhe në fund shpërlaje mirë me ujë.

Cilësitë

Prodhuesi Nivea
Origjina Gjermani
Gjinia Femra
Lloji i produktit Maskë (peeling)
GTIN 4005808808243
Kodi i produktit kNI80824

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen