Thumbnail image
Orë dore Timex TW4B00700
47.60 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ndjehuni bukur me orën automatike të dizajnuar enkas për meshkuj nga Timex, e cila vjen me brez me material nga plastika. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë të zezë me kornizë të kaltër, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ora ka ekran që tregon gjithashtu ditën dhe datën. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit deri në 10 BAR/ATM dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Timex
Gjinia Meshkuj
Tipi i orës Digjital
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Stili Sportiv
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Rezistente ndaj ujit 10 ATM/10 BAR
Ndriçim i pasëm Fosforoshent
Forma Rreth
Ngjyra
  • Zezë
  • Bardhë
Datë Kalendar
Nr. i alarmeve 3x
Kohëmatës 1x
Tjera Alarm me dridhje
Kronometër me saktësi 1/100 sekond
Koha maksimale e operimit max. 100 orë
Numri 45
Madhësia e unazave 16
Pesha [g] 60
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
GTIN 753048564842
Kodi i produktit hTM1782

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen