Thumbnail image
Orë dore Timex Originals Modern TW2P88800
54.72 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar për femra nga Timex, e cila vjen e kombinuar me një rrip me dizajn të thjeshtë me material nga tekstili. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë bezhë dhe orës me kornizë metali praruar me ari, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Timex
Gjinia Femra
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Forma Rreth
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Përmbajtja Mineral
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Ndriçim i pasëm Fosforoshent
Materiali i rripit Tekstil
Nr. 38
Numri 45
Nr. i pjesëve 9
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Materiali Tunxh
Sipërfaqja e rripit Me sipërfaqe të trajtuar
Ngjyra Bezhë
Stili Elegant
GTIN 753048615384
Kodi i produktit hTM1806

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen