Thumbnail image
Orë dore Timex Expedition T49981
65.24 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Ndjehuni bukur me orën automatike të dizajnuar enkas për meshkuj nga Timex, e cila vjen me brez me material nga plastika. Ky aksesor plotëson çdo veshje në përsosmëri sepse është kombinim i rripit me ngjyrë të zezë me kornizë të gjelbër me motive ushtarake, kombinime këto që ndërthuren mjaft bukur dhe japin ndjesi të këndshme. Ora ka ekran që tregon gjithashtu ditën, datën, memorizon 15 ditëlindje, ka alarm etj. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit deri në 20 BAR/ATM dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Timex
Gjinia Meshkuj
Rezistente ndaj ujit 20 ATM/20 BAR
Kohëmatës 1x
Kronometër me saktësi 1/100 sekond
Koha maksimale e operimit max. 100 orë
Ngjyra Gjelbër
Tipi i orës Digjital
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Tjera Alarm me dridhje
Forma Rreth
Nr. i alarmeve 3x
Ndriçim i pasëm Fosforoshent
Datë Kalendar
Madhësia
  • 50
  • 54
  • Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Madhësia e unazave 17
GTIN 753048526840
Kodi i produktit hTM1749

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen