Thumbnail image
Orë dore Secco S K503-1, bezhë
20.66 € 21.49 € (-4%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Gëzoni fëmijët tuaj me një orë dhuratë të dizajnuar enkas për ta nga Secco. Ora ka kornizë metali kombinuar kombinuar me rripin me material nga lëkura me ngjyrë bezhë. Ekrani i saj me ngjyrë të bardhë ka detaje unike dhe numra të zi që lexohen qartë. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit QUARTZ.

Cilësitë

Prodhuesi Secco
Origjina Republika Çeke
Grupmosha Fëmijë
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Bardhë
  • Bezhë
Materiali Lëkurë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Fuqia [W] 25
GTIN 8590669236114
Kodi i produktit hSO503

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen