Thumbnail image
Orë dore Lee Cooper LC06559.320
36.62 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Lee Cooper, e cila vjen e kombinuar me një brez nga çeliku me dizajn milanez dhe kornizë nga supermetali i dekoruar me gurë shkëlqyes. Pjesa e brendshme ka ngjyrë të bardhë e dekoruar me indekse dhe akrepa të thjeshtë. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit deri në 3BAR dhe ka mekanizëm të modelit Quartz. Plotësoni pamjen tuaj dhe vëjeni në pah stilin tuaj unik duke filluar nga detajet dhe aksesorët si kjo orë.

Cilësitë

Prodhuesi Lee Cooper
Origjina Turqi
Gjinia Femra
Kronograf Pa kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Bardhë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Numri
  • 33
  • 37
Pjesët përbërëse Gur qelqi
GTIN 8681668022300
Kodi i produktit hLC093

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen