Thumbnail image
Orë dore Lee Cooper LC06375.120
68.19 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për femra nga Lee Cooper, e cila vjen me dizajn të mahnitshëm në ngjyrë ari. Ora ka tre kronometra dhe pjesa e brendshme ka ngjyrë të argjendët e rrethuar me indekse dhe akrepa poashtu të veshur me ari. Korniza nga supermetali është dekoruar me gurë shkëlqyes kurse rripi është përpunuar nga çeliku cilësor. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit dhe ka mekanizëm të modelit Quartz. Plotësoni pamjen tuaj dhe vëjeni në pah stilin tuaj unik duke filluar nga detajet dhe aksesorët si kjo orë.

Cilësitë

Prodhuesi Lee Cooper
Gjinia Femra
Kronograf 3 kronometër
Madhësia Mesme (gjerësia 2,5 - 3,99 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Ngjyra
  • Argjendtë
  • Artë
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Fosforoshent Akrepa
Numri 34
Nr. 38
Tjera 24 orë
GTIN 2031500473238
Kodi i produktit hLC062

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen