Thumbnail image
Orë dore Lee Cooper LC06249.390
63.97 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Përjetoni elegancën dhe ndjehuni bukur me orën e dizajnuar enkas për meshkuj nga Lee Cooper, e cila vjen me kornizë nga supermetali dhe rrip nga çeliku. Ora ka tre kronometra dhe pjesa e brendshme ka ngjyrë të kaltër me indekse të veçanta dhe akrepa lumineshente. Ky aksesor është rezistent ndaj ujit deri në 3 BAR dhe ka mekanizëm të modelit Quartz. Plotësoni pamjen tuaj dhe vëjeni në pah stilin tuaj unik duke filluar nga detajet dhe aksesorët si kjo orë.

Cilësitë

Prodhuesi Lee Cooper
Gjinia Meshkuj
Kronograf 3 kronometër
Madhësia Madhe (gjerësia 4 - 5,49 cm)
Garancioni nga prodhuesi 1 vit
Lloji i mekanizmit Quartz - bateri
Stili Elegant
Forma Rreth
Përmbajtja Mineral
Rezistente ndaj ujit 3 ATM/3 BAR
Fosforoshent Akrepa
Numri 45
Nr. 49
Tjera 24 orë
Ngjyra
  • Kaltër
  • Argjendtë
GTIN 2031500472576
Kodi i produktit hLC006

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen