Thumbnail image
Maskë për mbrojtje të ngjyrës së flokëve Loreal Professionnel 500 ml
23.31 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Maska mbrojtëse mban shkëlqimin dhe vezullimin e ngjyrës së flokëve falë formulës që depërton në flokë dhe ndihmon në mbajtjen e pigmenteve në to. Ajo është formuluar me teknologjinë inovative Vitamino Color dhe A-OX- një koktej antioksidant që përkryer mbron flokët e ngjyrosur. Aplikoni në flokët e larë dhe tharë me peshqir, leni të punoj për disa minuta dhe në fund shpërlajeni.

Cilësitë

Prodhuesi Loreal Professionnel
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të lyer
Vëllimi [ml] 500
GTIN 3474636483693
Kodi i produktit kLOP481

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen