Thumbnail image
Maskë për fytyrë Hawkins & Brimble Eleni 150 ml
13.49 € 16.45 € (-18%)
Koha e dërgimit: 05 Tetor 2023 - 06 Tetor 2023
Përshkrimi

Maskë për pastrimin e fytyrës me ekstrakte aloe vera, në cilësi geli. Me butësi kujdeset për lëkurën e ndjeshme pas rruajtjes. Pastron tërësisht atë, largon pluhurin, yndyrat dhe qelizat e vdekura të lëkurës. Pashtu mbron lëkurën nga rrezatimi UV. Pa parabene, ngjyra, vajra minerale dhe SLS.

Cilësitë

Origjina Angli
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 5060495670565
Kodi i produktit kHAW011

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen