Thumbnail image
Maskë për flokë Wella Professional Invigo Senso Calm 150 ml
14.44 € 15.52 € (-7%) Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Maska Invigo Senso Calm nga Wella Professional është dizajnuar për flokët e dëmtuar dhe kokën e ndjeshme. Përveç që redukton kruajtjen e kokës, poashtu qetëson lëkurën dhe i jep aromë të këndshme. Përveç kësaj edhe rigjeneron flokët duke i lënë më vital dhe me shkëlqim natyral. Maska është formuluar me teknologjinë Balance-Blend™ dhe Allantoin. Apliko në flokët e lagur, lëre për 3-5 minuta të punojë dhe në fund shpërlaje me ujë të vakët.

Cilësitë

Prodhuesi Wella Professional
Origjina Itali
Vendi i prodhimit Germany
Gjinia Unisex
Lloji i flokëve Dëmtuar
Vëllimi [ml] 150
GTIN 8005610633008
Kodi i produktit kWE1092

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen