Thumbnail image
Maskë për flokë Wella Professional Invigo Color Brilliance Coarse/Thick 150 ml
12.49 € 15.67 € (-20%)
Përshkrimi

Trajtimi intenziv për flokët me ngjyrë nga Wella Professional. Përmirëson sipërfaqen e flokëve dhe rrit shkëlqimin e ngjyrave me teknologjinë Anti Oxidant Shield. Përmban molekula bakri që kapsulojnë papastërtitë e flokëve, duke e bërë ngjyrën e flokëve të ndritshme dhe më të gjallë. Kaviari i limonit të athët përmban antioksidantë dhe vitamina të dobishme për flokë. Shampo me ngjyra dhe pH të balancuar për mbrojtje afatgjate me teknologjinë Anti Oxidant Shield. Përmban molekula bakri që kapsulojnë papastërtitë e flokëve, duke e bërë ngjyrën e flokëve të ndritshme dhe më të gjallë. Limekaviari përmban antioksidantë dhe vitamina të dobishme për flokë. Për flokët me ngjyrë, të trashë dhe të vrazhdë! Apliko në flokët e lagur pas larjes me shampo, lëre për 5 minuta dhe shpërlaje mirë.

Cilësitë

Prodhuesi Wella Professional
Origjina Itali
Vendi i prodhimit Germany
Gjinia Femra
Lloji i flokëve Të fortë
Vëllimi [ml] 150
GTIN 4064666339337
Kodi i produktit kWE1024

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen