Thumbnail image
Maskarë Dior Show, 090 Black 11.5 ml
42.03 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Dior sjell maskarën e pakrahasueshme për qerpikë, të papërshkueshëm nga uji. Ajo u jep volum qerpikëve, nuk dëmton qerpikun dhe qëndron i freskët. Brusha XXL e butë dhe e lehtë për t'u përdorur nuk shkakton rënie të qerpikut. Paketimi luksoz bën që ta merrni me vete kudo jeni.

Cilësitë

Prodhuesi Dior
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Maskarë
GTIN 3348900669697
Kodi i produktit kDI08001

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen