Thumbnail image
Losion trupi Dove 400 ml
6.81 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qumësht nga Dove i cili thellë hidraton lëkurën. Përveç kësaj edhe zbut lëkurën duke e lënë me aromën e këndshme të fëstëkut dhe lules magnolia. E përshtatshme veçanërisht për lëkurën e thatë. Apliko në tërë trupin dhe lëre të absorbohet.

Cilësitë

Prodhuesi Dove
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 8710447305850
Kodi i produktit kDV310

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen