Thumbnail image
Losion trupi Dove 250 ml
4.72 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Qumësht me përbërje me gjalpë shea i cili thellë hidraton lëkurën. Përveç kësaj edhe zbut lëkurën duke e lënë me aromën e këndshme të gjalpit shea dhe vanillës. E përshtatshme veçanërisht për lëkurën e thatë. Apliko në tërë trupin dhe lëre të absorbohet.

Cilësitë

Prodhuesi Dove
Origjina Holandë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 8710447302699
Kodi i produktit kDV308

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen