Thumbnail image
Losion trupi Clarins 400 ml
25.09 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Losion i dizajnuar për të gjitha llojet e lëkurës nga Clarins. Përveç që jep hidratim të thellë dhe kujdes për lëkurën, poashtu shton fleksibilitet dhe zbut atë. Falë teksturës unike, lëkura juaj do të mbetet e butë, e zhdërvjellët dhe e ushqyer. Jepni lëkurës tuaj eksperincën e mahnitshme me qumështin Clarins.

Cilësitë

Prodhuesi Clarins
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i produktit Qumësht
GTIN 3380810199802
Kodi i produktit kCL1180034095

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen