Thumbnail image
Losion pas rroje Dermacol Men Agent Gentleman Touch, 100 ml
11.68 € 13.02 € (-10%)
Përshkrimi

Losion pas rroje nga Dermacol, i cili ndihmon në eliminimin e acarimit dhe skuqjes së fytyrës tuaj nga rruajtja. Mbron lëkurën pas rrojës duke e dezinfektuar atë, duke ju dhuruar freski dhe rehati fytyrës tuaj me një aromë të këndshme intensive. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Cilësitë

Prodhuesi Dermacol
Origjina Republika Çeke
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Ujë
GTIN 8590031105888
Kodi i produktit kDM5545

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen