Thumbnail image
Losion ftohës për rroje American Crew 150 ml
14.15 € 14.38 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Losion ftohës me efekt të dyfishtë i cili zbutë dhe freskon lëkurën gjatë rruajtjes. Mineralet aktive ndihmojnë në rikthimin e ekuilibrit të lëkurës dhe mbrojnë atë nga substancat që e ndotin atë çdo ditë. Losioni rikthen bilancin e lëkurës, parandalon inflamimin e mjekrës dhe absorbohet shpejt.

Cilësitë

Prodhuesi American Crew
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 669316434802
Kodi i produktit kAC048

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen