Thumbnail image
Kremë për flokë Hawkins & Brimble Matt Clay, 100 ml
15.99 € 17.90 € (-11%)
Koha e dërgimit: 06 Tetor 2023 - 07 Tetor 2023
Përshkrimi

Krem natyral me përmbajtje vaj kokosi, rregullon flokët dhe i jep një pamje elegante dhe matë. Produkti është e përshtatshme për trajtimin e përditshëm të flokëve dhe ka një aromë delikate të elema dhe xhensen. Aplikoni në flokë të thatë ose të lagur dhe rregulloni ato sipas dëshirës tuaj.

Cilësitë

Origjina Angli
Gjinia Meshkuj
Lloji i flokëve Normal
Lloji i produktit Argjilë
GTIN 5060495670473
Kodi i produktit kHAW009

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen