Thumbnail image
Kremë për flokë Hawkins & Brimble, 100 ml
15.99 € 17.90 € (-11%)
Koha e dërgimit: 05 Tetor 2023 - 06 Tetor 2023
Përshkrimi

Kremi me ekstarakt nga gruri rregullon stilin e flokëve tuaj, hidraton flokët dhe lëkurën me një aromë mjaft të këndshme. I përshtatshëm për trajtim të përditshëm të flokëve.

Cilësitë

Origjina Angli
Gjinia Meshkuj
Lloji i flokëve Normal
GTIN 5060495670503
Kodi i produktit kHAW010

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen