Thumbnail image
Krem ushqyes për lëkurë Sesderma 50 ml
59.99 € 68.11 € (-12%)
Përshkrimi

Kremi vepron kundër proceseve të plakjes, mbron qelizat e ADN-së dhe fibrat e kolagjenit nga degradimi. Përveç kësaj edhe ndriçon njollat dhe normalizon melanogjenezën, dmth parandalon njollat ​​e reja. Përdorimi i kremit siguron që lëkura të ketë ngjyrë homogjene, si dhe zvogëlon dukshmërinë e rrudhave dhe i jep lëkurës një pamje rrezatuese. Është formuluar me resveratrol, koenzim Q10, retinol, dhe vitamina E dhe C. Kremi gjithashtu vepron si antioksidant, mbron lëkurën nga efektet negative të jashme dhe shton fleksibilitet dhe forcë në të. Apliko kremin dy herë në ditë në lëkurën e pastër të fytyrës, qafës dhe dekoltës. Masazho deri në absorbim.

Cilësitë

Origjina Spanjë
Gjinia Femra
GTIN 8429979433251
Kodi i produktit kSR014

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen