Thumbnail image
Krem për trup Avene XeraCalm 200 ml
22.49 € 26.13 € (-14%)
Përshkrimi

Krem për kujdes të shtuar të lëkurës së thatë të foshnjave, fëmijëve dhe të rriturve. Efektivisht lehtëson tensionin, skuqjen dhe kruajtjen e lëkurës. Balsami ka një përbërje të mirë, nuk përmban parabene, aditive ose ngjyra. Falë përbërësve aktivë të saj, produkti siguron ushqim të lëkurës, forcon funksionin e barrierës dhe bën atë më rezistente ndaj ndikimeve të jashtme të padëshiruara.

Cilësitë

Prodhuesi Avene
Origjina Francë
Vendi i prodhimit France
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 3282779405553
Kodi i produktit kAN061

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen