Thumbnail image
Krem për fytyrë La Prairie Cellular Swiss SPF 50 (UV Protection Veil) 50 ml
169.99 € 214.85 € (-21%)
Përshkrimi

Përmirësoni bukurinë tuaj natyrore me koleksionin tonë të kuruar të produkteve kozmetike. Zhytuni në një botë me mundësi të pafundme, ku çdo produkt është krijuar për të frymëzuar besim dhe vetë-shprehje. Ngritni rutinën tuaj të bukurisë me kozmetikën tonë të zgjedhur me kujdes, ku inovacioni takohet me magjepsjen për një përfundim të përsosur.

Cilësitë

Gjinia woman
Lloji i lëkurës Rrudha
Lloji i produktit Krem
Prodhuesi La Prairie
EAN 7611773063340
GTIN 7611773063340
Kodi i produktit kLP028

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen