Thumbnail image
Krem për lëkurë Garnier Botanical Cream, 50 ml
6.11 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Krem me 96% përbërës natyral nga Garnier. Është zgjidhja ideale për lëkurën e thatë. Përveç që furnizon lëkurën me hidratim, kremi gjithashtu zbut dhe mbron atë deri në 48 orë. Përmban ekstrakt nga mjalti i luleve dhe antioksidant natyral, të cilat përmirësojnë elasticitetin dhe veprojnë kundër faktorëve të dëmshëm të jashtëm. Pa parabene, silikone dhe ngjyra artificiale. Apliko çdo mëngjes dhe mbrëmje në lëkurë dhe lëre të absorbohet.

Cilësitë

Prodhuesi Garnier
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës E thatë
GTIN 3600542045575
Kodi i produktit kGA577

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen