Thumbnail image
Krem për lëkurë Eucerin AtopiControl 75 ml
27.88 €
Përshkrimi

Kremi AtopiControl nga Eucerin është projektuar për kujdesin e përditshëm të lëkurës së thatë, të kuqe dhe me kruajtje. Ka përbërje me përmbajtje të lartë të acideve yndyrore omega-6 që rikthen murin mbrojtës të lëkurës dhe mbron lëkurën nga tharja e tepërt, dhe licochalcon A i cili lehtëson acarimin e lëkurës. Gjithashtu i përshtatshëm për fëmijët nga foshnjëria, ideale si një kujdes plotësues për trajtimin dermatologjik të ekzemës atopike, minimizon rrezikun e acarimit dhe alergjive. Nuk ka parabene, parfume dhe ngjyra. Aplikoni 1-2 herë në ditë në lëkurën e thatë, dhe rezultati do të jetë një lëkurë e butë dhe e hidratuar.

Cilësitë

Prodhuesi Eucerin
Origjina Gjermani
Gjinia Unisex
Lloji i lëkurës E thatë
Lloji i produktit Krem për trup
GTIN 4005800074783
Kodi i produktit kEU145

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen